Na Tajwanie powstał iHotel dla uzależnionych od gier i komputera

hotelowy pokój z dwoma komputerami

Wyznajesz zasadę, że dzień bez komputera to dzień stracony? Zarywasz noce, żeby wbić kolejny level, a perspektywa wakacji bez dostępu do technologii Cię przeraża? W takim razie mamy wspaniałą wiadomość!

iHotel znajdujący się na Tajwanie zapewni Wam najwyższej jakości komputerowe doznania: w każdym pokoju znajdziecie dwa komputery z procesorem i5-7400, 15GB RAM-u i kartą graficzną GTX 1080 Ti GPU. Ci, którzy są bardziej zaznajomieni z tajnikami technologii, wiedzą, że nie jest to BYLE CO. Prawie byśmy zapomnieli! Do tego dochodzą specjalne gamerskie krzesła DXRacer.

Cena za noc w hotelu to koło 100 USD, ale – jeśli nie chcesz zostać na całą noc, możesz wynająć również pokój na godziny – 12 USD / godzina.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Duża sala z komputerami

Na terenie hotelu znajduje się także 46-calowy telewizor i duża sala gamingowa, gdzie możecie pograć z przyjaciółmi. O ile takowych posiadacie. Dodatkowo, jeden z YouTuberów zrobił małą wycieczkę po hotelu – film jest co prawda w języku chińskim, więc raczej nikt niczego nie zrozumie (a tym, co znają ten język – szacun!), ale co sobie popatrzycie, to będzie Wasze!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News