Na śmietniku znaleziono setki wyrzuconych staników Victoria’s Secret

Lista przewinień Victoria’s Secret wydaje się nie mieć końca, a właśnie doszła kolejna sytuacja z cyklu, lekko mówiąc: problematycznych.

Niedawno raport New York Times ujawnił lata mizoginistycznych zachowań w VS, nieco wcześniej padła decyzja o odwołaniu niegdyś popularnego corocznego pokazu marki z powodu spadku sprzedaży oraz transfobiczne komentarze byłego dyrektora firmy. Lista kontrowersji dookoła Victoria’s Secret jest naprawdę długa.

Najnowszy występek odnotowała właścicielka restauracji sąsiadującej ze sklepem Victoria’s Secret w Kolorado. W koszu na śmieci znaleziono setki biustonoszy.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Wszystkie zostały wyrzucone. Można by było je przekazać do jakiegoś ośrodka, na przykład dla maltretowanych kobiet – powiedziała kobieta.

W sprawie wypowiedział się rzecznik marki, potwierdzając, że bielizna została wyrzucona. Jako argumentu, dlaczego tak się stało, powiedział: Sklep był likwidowany, a wyrzucone zostały jedynie uszkodzone produkty. Pozostałe zapasy zostały przewiezione do innych sklepów.

W czasie gdy dużo marek zmierza w kierunku zrównoważonej przyszłości, najnowszy występek VS brzmi szczególnie niepokojąco. Ale, w sumie, czego mogliśmy się spodziewać po tej, niegdyś szanowanej marce?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News