NA SKRAJU JUTRA

Podpułkownik Bill Cage (Cruise), żołnierz, który jeszcze nigdy nie znalazł się w ogniu walki,  zostaje bezceremonialnie zdegradowany i rzucony – bez odpowiedniego szkolenia i sprzętu – w sam środek, jak się później okazuje, czegoś więcej niż tylko misji samobójczej. Cage ginie podczas swojej pierwszej misji, zabijając jednego z obcych samców Alfa. Jednak, dziwnym zbiegiem okoliczności, budzi się do życia rankiem w dniu swojej śmierci i jest zmuszony walczyć i umierać… bez końca. Bezpośredni kontakt fizyczny z kosmitą spowodował, że Cage znalazł się w pętli czasowej i został skazany na przeżywanie tej samej brutalnej walki raz po raz. 

 

 

Macie ochotę stanąć u boku Toma Cruisa w walce z galaktycznym najeźdźcą? Bardzo dobrze się składa, bo do oddania mamy 5 podwójnych zaproszeń na przedpemierowe pokazy (5.06. godz. 20:00) najnowszego filmu Douga LimanaNa skraju jutra” do kin w Warszawie, Krakowie i Gdańsku.

 

Co zrobić, żeby zgarnąć bilet na tę kosmiczną podróż? Polubcie ten artykuł („Lubię to!” po lewej stronie) i skomentujcie konkursowy post na naszym fanpage’u odpowiadając na pytanie: Jaka hollywoodzka ślicznotka wcięliła się w rolę walecznej towarzyszki Toma Rity Vrataski?

Klikajcie, odpowiadajcie, a my w najbliższą środę (3.06.) wylosujemy pięciu zwycięzców. Powodzenia!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News