Na pomoc!

Gdy wspominasz najlepsze seriale lat 90., na myśl na pewno przychodzi Ci ,,Baywatch”. Piękne kobiety, umięśnieni mężczyźni, życie na złocistej plaży, a od czasu do czasu większy zastrzyk adrenaliny w postaci rekina nękającego plażowiczów.

Aloha Bikini Lover to marka, w której projektach bez wątpienia pływałaby połowa składu ,,Słonecznego Patrolu”. W skład nowej kolekcji weszły kostiumy jedno i dwuczęściowe. Kwiaty, cętki i tęcza to tylko niektóre z motywów, które zaproponowali projektanci. Ciężko oderwać wzrok od modelki, ale metaliczny materiał skupia na sobie dużą uwagę. Różnorodna kolorystyka i oryginalne kroje, to to, co wyróżnia Aloha Bikini Lover na tle innych marek.

Trzeba przyznać, że David Hasselhof i Pamela Anderson stanowili niesamowitą parę. Mimo tego, wolelibyśmy być uratowani przez Zoe Cross.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


01

01A

D

aa - Kopia

aaaa - Kopia

adad - Kopia

asdasd - Kopia

cbc - Kopia

bfbf - Kopia

fgf - Kopia

dadadasczc - Kopia

dadasdaad - Kopia

dadasdsa - Kopia

rt

zdjęcia | alohabikinilover.blogspot.com

tekst | Monika Nowińska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News