Na lotnisku w San Francisco pojawiła się świnka-terapeutka, która ma łagodzić stres podróżujących

Świnka z pomalowanymi kopytkami i czapką pilota

Chociaż nie wolno jej latać, świnka o imieniu LiLou stała się częścią programu łagodzenia stresu związanego z podróżą samolotem na międzynarodowym lotnisku w San Francisco.

Świnka z pomalowanymi na czerwono kopytkami, w czapce pilota wita przybywających na lotnisko pasażerów, pozwalając zrobić sobie wspólne zdjęcie, czy wygrywając melodie na zabawkowym pianinine używając do tego kopytek i nosa.

Ludzie widząc LiLou są bardzo szczęśliwi. Świnka odwraca ich uwagę od wizji podróży i rutyny, niezależnie, czy lecą na wakacje, czy do pracy. LiLou sprawia, że zatrzymują się na sekundę w zabieganej rzeczywistości, uśmiechają i zmieniają swoje nastawienie do nadchodzącego lotu – mówi właścicielka świnki, Tatyana Danilova.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wszystkie zwierzęta terapeutyczne są szkolone przez lokalne Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt. Inicjatywa została zapoczątkowana w 2013 roku i obejmuje psy wszystkich ras, jednak to LiLou jest pierwszą w historii świnką zajmującą się terapią lotniskową.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News