NA LATO

Za oknem jest zupełnie zielono, temperatura pnie się w górę, a kolejne dni kalendarza wypełniają się planowanymi spotkaniami. Po krótkim, zimowym letargu, na horyzoncie pojawiają się imprezy plenerowe i klasyczne domówki. Co przygotować, żeby nasi znajomi zachwycili się naszą kreatywnością? Jak zwykle okazuje się, że… najlepsze rozwiązania, to te najprostsze.

 

Zobacz nasze propozycje a już nigdy nie powiesz, że każdy wieczór minął tak samo, jak poprzednie. Wystarczy sięgnąć po butelkę, klasyczną lub smakową i wyczarować niebanalne koktajle.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


 

Pamiętaj o atrakcyjnej formie podania, kieliszki typu „Copa” sprawdzą się idealnie.

 

Nasze propozycje:

Finlandia Lime Vodka&Cola

 

 

 

Finlandia® Lime Vodka & Cola

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Lime Vodka oraz 120 ml coli. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj świeżą limonką.

 

 

 

 

Finlandia Redberry Vodka&Lemonade

 

 

 

Finlandia Redberry® Vodka & lemonade

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina), wlej 40 ml Finlandia® Redberry Vodka oraz i 120 ml lemoniady. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj świeżymi malinami na koktajlowej wykałaczce.

 

 

 

 

Finlandia Grapefruit Vodka&Tonic

 

 

 

Finlandia® Grapefriut Vodka & tonic

Do kieliszka typu copa (lub dużego kieliszka do wina) wlej 40 ml Finlandia® Grapefruit Vodka oraz 120 ml toniku. Dosyp lodu do pełna. Udekoruj dużym plastrem grapefruita (opcjonalnie: rozmarynem).

 

 

 

 

Więcej przepisów na stronie www.finlandia.com/pl/drinks

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News