Na które wrześniowe premiery Netflix czekamy najbardziej?

Trzy kadry z seriali Netflix

Wrzesień – czas do szkoły, albo… do pracy po urlopie. A gdyby tak przedłużyć sobie wakacje i spędzić jeszcze trochę czasu z Netflix? Wybraliśmy z wrześniowej listy premier kilka pozycji, na które niecierpliwie czekamy!

Atypowy: Sezon 2 (7/9/18)

Podczas gdy Elsa i Dough mierzą się ze skutkami swojego kryzysu małżeńskiego, a Casey stara się dostosować do atmosfery panującej w jej nowej szkole, Sam przygotowuje się do życia absolwenta.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


BoJack Horseman: Sezon 5 (14/9/18)

Kadr z serialu BojackHorseman

BoJack powraca na ekrany jako gwiazda nowego serialu detektywistycznego Philbert, wyprodukowanego przez Księżniczkę Carolyn. Jednak demony, z którymi się zmaga, mają się świetnie.

Telefonistki: Sezon 3 (7/9/18)

Po tragedii Lidia niestrudzenie walczy o dobro swojej rodziny, Carlota uczy się mówić własnym głosem, Ángeles zaczyna działać pod przykrywką, a Marga odkrywa w sobie talent do prowadzenia księgowości.

The Most Assassinated Woman in the World (7/9/18)

Paryż, lata 30. Aktorka słynąca z odgrywania drastycznych scen śmierci na deskach teatru Grand Guignol musi zmierzyć się z tajemniczym prześladowcą i duchami przeszłości.

Chwyć życie za włosy (21/9/18)

https://www.youtube.com/watch?v=3xh9XFxo2Hg

Violet ma wszystko: idealną pracę, idealny związek i idealny fryz. Aż do czasu. Co się dzieje wtedy, gdy bycie idealną nie wystarcza?

Dobre miejsce: Sezon 3 (28/9/18)

Po tym, jak Michael wstawił się za nimi, reinkarnowana Eleanor i inne potępione dusze powracają na Ziemię. Mają kolejną szansę, by odnaleźć właściwą drogę.

Maniac: Serial limitowany (21/9/18)

Dwoje nieznajomych bierze udział w niepokojących badaniach klinicznych, które wymykają się spod kontroli. Występują: Emma Stone i Jonah Hill.

City of Joy (7/9/18)

Kobiety, które padły ofiarami agresji seksualnej w rozdartej wojną Republice Konga zaczynają leczyć swoje rany w Mieście Radości – organizacji, która pozwala im odnaleźć własne ja i odzyskać poczucie sprawczości.

To tyle z naszych propozycji, a jeśli nadal Wam mało, polecamy zapoznać się z pełną listą wrześniowych premier Netflix, dostępną w filmiku poniżej!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News