Categories: miastopodróże

Na cichej, spokojnej wsi odbywa się co roku największy europejski Festiwal Seksu Swingfields

Festiwal Seksu Swingfields uważany jest za największe tego typu wydarzenie w Europie. Organizatorzy przewidują, że w tym roku frekwencja festiwalowych gości może przekroczyć 700 osób.

Tegoroczna edycja Swingfields będzie odbywać się w dniach 4-7 lipca, w jednej ze spokojnych angielskich wiosek. Jak sama nazwa wskazuje, impreza skierowana jest do swingersów – osób w stałych związkach, które preferują uprawiać seks z inną parą lub nawet kilkoma.

Bilety na festiwal nie są co prawda najtańsze – ceny wahają się od 170 do nawet 415 funtów za parę, ale skoro co roku w Swingfields uczestniczy cała masa par, oznacza to, że musi być to warte tej ceny. Festiwal odbył się po raz pierwszy w 2013 roku, a od 2017 – miejsce, w którym odbywa się Swigfields jest ściśle tajne, a nawet jeśli kupicie bilet, to o miejscu, w którym festiwal będzie się odbywał zostaniecie poinformowani dopiero na kilka dni przed.

Na miejscu można wynająć miejsce kempingowe – jak na każdym festiwalu, z tą różnicą, że tu możecie nie mieć czasu na sen. Dla bardziej wymagających wprowadzony zostanie glamping, czyli kemping obejmujący dostęp do prądu, ciepła, zestaw pościeli, meble, oświetlenie. Po prostu, przyjeżdzasz na gotowe.

Tegoroczna edycja ma zrzeszać jednak nie tylko swingersów, ale także wszystkich, reprezentujących rozmaite style życia, w tym społeczność LGBTQ+. Organizatorzy zapewniają, że dla każdego znajdzie się coś miłego. Chcielibyście wziąć udział?

Komentarze
2/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

D23 Expo – Disney ogłasza premiery na najbliższe lata

Od 9 do 11 września 2022 roku w Anaheim Convention Center trwało D23 Expo –…

23 godziny ago

Babylon – nowy film z Margot Robbie i Bradem Pittem

Paramount Pictures uchyliło rąbka tajemnicy i udostępniło pierwsze spojrzenie na Babylon, jeden z najbardziej oczekiwanych…

2 dni ago

Targi Rzeczy Ładnych we Wrocławiu już w październiku!

Targi Rzeczy Ładnych zawitają także do Wrocławia. II edycja TRŁ WROCŁAW! już 1-2 października w…

3 dni ago

Sky High Farm Workwear i Balenciaga w charytatywnej kolaboracji

Balenciaga, znana z niejednokrotnie kontrowersyjnych kolekcji, a także licznych kolaboracji wychodzących poza ramy mody, przedstawia…

3 dni ago

Google Maps pokazuje najbardziej ekologiczne trasy podróży

Użytkownicy map Google w większości Europy mogą wybrać w aplikacji opcję rekomendacji dotyczących najbardziej przyjaznej…

4 dni ago

Supreme x Nike ACG na jesień 2022

Po kolaboracjach z Nike, SB Blazer Mid i Pope.L, Supreme przygotowuje oczekiwane połączenie z Nike…

5 dni ago