Myślicie, że jesteście kreatywni? Poznajcie tę 89-letnią kobietę!

Dwie fotografie przedstawiającą starszą kobietę w przedzwinych stylizacjach

Morał zwykle powinien być na końcu, ale my napiszemy go na początku: nigdy nie jest za późno na bycie kreatywnym, pamiętajcie o tym!

Ta 89-letnia kobieta to Japonka, babcia Kimiko Nishimoto. Fotografia nigdy nie była jej pasją, do momentu, gdy skończyła 72 lata i postanowiła wziąć los w swoje ręce. W tym czasie też jej syn zaczął kurs fotografii i postanowiła nieco ułatwić mu to zadanie.

Jej talent do tworzenia przedziwnych stylizacji został szybko dostrzeżony. Razem z synem tworzy zdjęcia od 17 lat i nie ma zamiaru przestać. A skąd bierze inspiracje? Jak sama mówi, często to samo życie przynosi jej najdziwaczniejsze scenariusze.

Co więcej, 89-latka została dostrzeżona przez jednego z japońskich artystów, czego skutkiem jest seria fotografii, zatytułowana Asobokane – w wolnym tłumaczeniu – Zabawmy się! Prace można oglądać w galerii Epson w Tokio do 18 stycznia. A poniżej – mała namiastka tego, co kryje cała wystawa!

Czytaj również: Kreatywność w bliskim związku z psychopatią?

Starsza kobieta z łopatą na głowie Starsza kobieta przebrana za goryla Starsza kobieta wchodząca do budynku Starsza kobieta zawinięta w folię Starsza kobieta wisząca na sznurki od prania Starsza kobieta z puszkami piwa Starsza kobieta z długopisami w nosie Starsza kobieta przebana za żabę Starsza kobieta ubrana w kimono z czymś dziwnym na głowie
Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News