My Symbol of Joy. Akcja, która pomoże odpowiedzieć na pytanie: co w życiu jest naprawdę ważne?

Dziewczyna odwrócona od obiektywu, patrząca na pole słonecznikow

Czy pośpiech i życie w ciągłym stresie stały się nieuniknionym standardem współczesnego życia? Życia, które jest zdominowane przez niepokój, bezsenność i strach?

Jeśli powyższe emocje nie są ci obce, to musisz poznać ideę i cel akcji My Symbol of Joy.

Każdy z nas potrzebuje krótkiej chwili szczęścia w ciągu dnia. A nasze dni, cóż, zwykle przypomina bardziej gonitwę – za sukcesem, pieniędzmi, goniącymi terminami, czy rachunkami do opłacenia. Jak znaleźć w tym zgiełku czas dla siebie?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A gdyby tak zrobić sobie krótką przerwę, coś dobrego dla siebie. Wziąć głęboki oddech i zastanowić się nad rzeczami, które są naprawdę ważne. Równowaga pomiędzy życiem prywatnym a zawodowym to dość newralgiczny punkt naszych czasów. Większość ludzi nie potrafi wskazać swojej ostatniej chwili relaksu, nie pamięta jak spędziła wolny dzień i zapomniała, jaką radość niesie pasja.

https://www.instagram.com/p/BtDT3ABA8sw/

W tym celu powstała akcja My Symbol of Joy połączona z konkursem wzorniczym. Inicjatorem akcji jest Zalando Lounge.

Materiałowa torba jest codziennym dodatkiem – nosisz ją na zakupy, w drodze do pracy lub na uczelnię, właściwie zawsze masz ją przy sobie. Co, gdyby ta torba przypominała Ci o byciu szczęśliwym? Gdyby niosła komunikat: Wycisz się. Znajdź spokój. Ta chwila jest tylko dla Ciebie. Codzienne przypomnienie pomoże we wzmocnieniu dobrych nawyków i robieniu niewielkich przerw na relaks. Ten, komu uda się przynajmniej raz dziennie intencjonalnie odnaleźć wewnętrzną równowagę, będzie przeżywał ten moment bardziej świadomie.

Zadaniem uczestników konkursu wzorniczego Zalando Lounge (kierowanego do studentów, osób kreatywnych i wszystkich zainteresowanych) jest zaprojektowanie wzoru materiałowej torby, która będzie wywoływać chwilę szczęścia w codziennym życiu i wzmacniać ogólną świadomość bycia szczęśliwym.

Zaprojektuj wzór torby materiałowej, która podaruje Ci moment szczęścia w codzienności i w ten sposób na krótką chwilę odsunie stres, pośpiech i presję na dalszy plan.

Twój wzór może składać się z elementów typograficznych, może być komiksem lub stworzoną przez Ciebie ilustracją.

Opisz swój pomysł na połowie strony A4, uwzględniając przy tym następujące kwestie:

  • Twój pomysł powinien wynikać z krytycznego zmierzenia się z tematyką zarządzania stresem, zwolnienia tempa, szczęścia i uważności w codziennym życiu.
  • Twój projekt powinien dać się dobrze odwzorować na klasycznej materiałowej torbie.

Temat wiodący: co jest moim osobistym symbolem szczęścia lub motywem przypominającym mi o zachowaniu równowagi i spokoju w stresujących chwilach?

Wszystkie pomysły będą oceniane przez profesjonalne jury w składzie: Izabela Jurczyk (Studio Design), Monika Witkowska (Fundacja Polski Instytut Mindfulness) oraz Wiesława Brandys (Zalando Lounge).

Trzy najlepsze propozycje zostaną nagrodzone nagrodami pieniężnymi i bonami:

1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł
2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł
3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

Prace można składać do 31 października. Więcej informacji znajdziecie na stronie: zalando-lounge.pl/konkurs-my-symbol-of-joy.

PL Flyer ZalandoLounge My Symbol of Joy. Akcja, która pomoże odpowiedzieć na pytanie: co w życiu jest naprawdę ważne?

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News