Muzycznie na czasie

 

#BEYONCE – NICKI MINAJ – FLAWLESS

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


http://d3ehrhs646vxq9.cloudfront.net/beyonce/flawless/images/track-flawless.jpg
http://d3ehrhs646vxq9.cloudfront.net/beyonce/flawless/images/track-flawless.jpg

 

Beyonce i Nicki Minaj nie dają o sobie zapomnieć. Właśnie ukazał się klip do ich wspólnej wersji „nieskazitelnego” hitu królowej r’n’b „Flawless”.

Dwa miesiące temu trafił do sieci remix największych badassowych div muzyki r’n’b – Beyonce i Nicki Minaj. Panie nieźle namieszały nie tylko dźwiękowo, ale też wzrokowo. Można je już podziwiać w oficjalnym wideo „Flawless” i to live. Nagranie pochodzi z jednego z koncertów z ostatniej trasy Quen B „Ms Carter World Tour”. Patrzcie i słuchajcie tego wszyscy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# OH LAND – HEAD UP HIGH

http://eqmusicblog.com/wp-content/uploads/2014/10/Oh-Land.jpg
http://eqmusicblog.com/wp-content/uploads/2014/10/Oh-Land.jpg

Oh Land a właściwie Nanna Øland Fabricius pracuje nad czwartą już w karierze płytą „Earth Sick”. Krążek zwiastuje elektroniczny utwór „Head Up High” Słychać w nim jak bardzo wokalistka dojrzała i rozwinęła się od czasu hitów „White Nights” i „Wolf and I” sprzed 3 lat. Podążyła w kierunku bardziej kobiecych i głębokich brzmień. Zmieniła też całkowicie image decydując się na ścięcie włosów. W oczekiwaniu na więcej zapoznajcie się z pierwszym z nowych singli artystki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

# GWEN STEFANI – BABY DON’T LIE

http://static.gigwise.com/artists/GWENSTEFANI_2014_ART_600.jpg
http://static.gigwise.com/artists/GWENSTEFANI_2014_ART_600.jpg

 

Gwen Stefani wraca z nowym albumem. Właśnie postanowiła pokazać światu zapowiedź w postaci singla „Baby Don’t Lie”.

 Królowa punka lat 90. kazała czekać na siebie aż 6 lat! Tak tak, tyle już czasu minęło od czasu zwariowanych Harajuku Girls i hitów „Hollaback Girl”, „Rich Girl”, czy „Early Winter”. W tym czasie Gwen działa nad nagraniami ze swoją drugą rodziną, czyli bandem „No Doubt” i rolą jurorki w programie „The Voice”.

Mocno dance’owy singiel zwiastuje jej trzeci z kolei album, który ukaże się w nadchodzącym 2015 roku. Zdjęcie reklamujące „Baby Don’t Lie” wskazuje na to, że Stefani postanowiła pokazać więcej pazura w stylu starego, dobrego No Doubt. Jestem jak najbardziej za, bo wokalistka jako popowa diva nie przekonuje mnie wcale. Jak będzie, się okaże a na razie wysłuchajcie jej najnowszego „dziecka”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tekst | Nela Sobieszczańska

 

 

 

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News