Mruczę, więc jestem! Dzień kota

Zapewne większość z was nie ma pojęcia, jakie właściwie święto wypada 17 lutego. Miłośnicy kotów, lepiej zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, bo właśnie dzisiaj wypada święto waszych futrzastych przyjaciół. Kto jest równie podekscytowany?

Zaczęło się jak zwykle niewinne, od uroczych i głupiutkich zdjęć kotów, po bijące rekordy wyświetleń na YouTube filmiki z ich udziałem. Nie bez powodu cieszą się one czasem większym zainteresowaniem, niż np. teledysk samej Beyoncé. Jak już zaczniesz, nie możesz oderwać się przez dobrych parę godzin, ale czemu tutaj się dziwić?

Ostatnio zamiłowanie do czworonożnych przyjaciół posunęło się o krok dalej, w Polsce powstały już bowiem dwie kocie kawiarnie, w Krakowie i w Warszawie. Niesamowite miejsca, w których możesz się wyciszyć i wypić swój ulubiony, gorący napój w towarzystwie różnych kociaków. Obok takiej okazji nie można przejść obojętnie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


A co powiecie w takim razie na kocich celebrytów? Wszyscy znają już sławną Grumpy Cat, która przyczyniła się do powstania milionów memów z jej udziałem. Futrzak jest tak popularny, że gwiazdy muzyki i kina robią sobie z nią zdjęcia. Na równie wysokim miejscu plasuje się sama kotka Karla Lagerfelda, która obecnie ma już swoją linię odzieżową i traktowana jest z takim luksusem, o jakim niektórzy ludzie mogą tylko pomarzyć. Jeżeli zatem jesteście w gronie szczęśliwców, którzy posiadają koty w swoim domowym zaciszu, spędźcie ten dzień z nimi. Na dokładkę przygotowaliśmy dla was najzabawniejsze obrazki z ich udziałem. Enjoy!

cat1

cat2

cat3

cat4

cat5

cat6

cat7

cat8

cat9

cat10

cat11

cat12

cat13

cat14

cat15

998119_661736080507451_2143655390_n

ko1

kot2

kot8

kot9

kot3

kot4

kot5

kot6

kot7

kot koniec

tekst | Nicole Szczekocka

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News