Możesz kupić łóżko dla kota, które wygląda jak wielki Crocs

Różowy but typu crocs, wypełniony futerkiem. W środku leży kot

Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem wspaniałego futrzaka zwanego kotem, zapewne doskonale wiesz, jak dziwne bywają ich łóżkowe zwyczaje. Z reguły buty to jedno z najlepszych miejsc na drzemkę, dlatego powstało legowisko idealne.

Łóżko posiada wyjmowaną wkładkę polarową, którą można spokojnie wyprać, więc higiena legowiska jest zapewniona. Bucik ma także antypoślizgową podstawę, dzięki czemu jest unieruchomione i nic, absolutnie nic nie zakłóci snu waszego pupila. Świetnie sprawdzi się jako przytulne miejsce do spania dla kota, małego pieska, a nawet żółwia! Właściwie można spróbować ułożyć w nim każdego rodzaju zwierzaka, o ile nie jest on większy od wielkiego buta.

Czytaj również: Kilka pomysłów, jak ubrać swojego kota na święta

Crocsowe łóżko dostać kupić na Amazonie. Jego cena może nie należy do najniższych, ale za to produkt ma same zalety – 3 wersje kolorystyczne, mięciutki materiał, no i po prostu to świetny gigantyczny pantofel. Szczęście czworonożnego przyjaciela – gwarantowane.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


but typu crocs w kolorze beżowym, wyścielony polarem

Tekst: Gabriela Piszczek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News