Możecie stworzyć sobie lizaka, który będzie wyglądał jak Wy!

Dziewczyna z różowymi włosami, stojąca z lizakiem przedstawiajacym jej twarz

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądacie jako gigantyczny lizak? A może zawsze chcieliście podarować komuś część siebie, w jeszcze słodszej odsłonie? Jedna z brytyjskich firm znalazła na to rozwiązanie.

Wystarczy, że prześlecie zdjęcie, ustalicie kolor włosów i oczu oraz załączycie krótki opis osoby, którą chcecie uwiecznić w tej słodkiej formie. Rozmiar każdego lizaka odpowiada 1:1 rozmiarowi Waszej głowy. Face Licker wpisują się również w eko-trend, dlatego wszyscy weganie mogą je lizać bez wyrzutów sumienia.

Wasz lizak będzie wyglądał tak samo, jak Wy albo osoba, którą wybierzecie. W tym przypadku nie warto kierować się rozsądkiem! No więc, kogo chcielibyście polizać?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Mężczyzna stojący z lizakiem przedstawiającym jego podobiznę Mężczyzna stojący z lizakiem przedstawiającym jego podobiznę

Tekst: Honorata Kostro

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News