Możecie kupić dom, który wygląda jak Grand Budapest Hotel

Dom na wzgórzu podczas zachodu słońca

Jeśli marzyliście o posiadaniu domu, który wyglądałby jak wyciągnięty z filmu Wesa Andersona, mamy dla Was wspaniałą okazję. Przed Wami The Little Daisy Mansion.

Posiadłość została zbudowana w 1919 roku przez Jamesa Rawhide Jimmy Douglasa i znajduje się w miejscowości Jerome w stanie Arizona. Oryginalnie był to 40-pokojowy hotel z widokiem na dolinę Little Daisy Mine. Po remoncie, który trwał 9 lat, miejsce to, zachowując swój dotychczasowy czar, zostało urozmaicone o kilka modernistycznych elementów. Ponad 1100 metrów kwadratowych na 1,5 hektarowym terenie. Ale to nie koniec!

Dom aktualnie posiadania 8 sypialni, 7 łazienek, ogród na dachu i wiele, wiele więcej ciekawych atrakcji. Nie mówiąc już o widoku z okien, który zapiera dech w piersi.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Poniżej zobaczycie zdjęcia posiadłości, a jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to swoją ofertę możecie złożyć tutaj.

Czytaj również: Wiadomo już, gdzie Wes Anderson nakręci swój dziesiąty film

Taras z krzesłami i stolikiem Pokój z salą kinową Widok z tarasu na dolinę Pokój ze stołem do billarda Jadalnia ze stołkami barowymi Wnętrze domu

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News