„Morgiana” to czechosłowacki gothic horror z lat 70. Zgarnij wejściówkę na pokaz filmu w Kinie Iluzjon!

Kot z wytrzszczonymi oczami

Przed nami drugi pokaz odbywający się w ramach lipcowego cyklu Kina Iluzjon: Wieczór z czechosłowackim horrorem.

Już 12 lipca (piątek) o godzinie 20:15 w sali Mała Czarna warszawskiego Kina Iluzjon odbędzie się pokaz filmu Morgiana, na taśmie 35 mm z polskimi napisami.

Akcja filmu rozgrywa się na przełomie XIX i XX wieku. Główne bohaterki to dwie siostry, Klara i Viktoria (grane przez jedną aktorkę), z których pierwsza jest wcieleniem dobra i piękna, zaś druga jest jej zupełnym przeciwieństwem. Morgiana to groteskowa, makabryczna opowieść o miłości i nienawiści, utrzymana w stylu znanym z baśni braci Grimm. Na szczególną uwagę zasługują w niej mistrzowskie zdjęcia Jaroslava Kučery.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Bilety na pokaz są dostępne tutaj: http://bit.ly/2YsqP2L. Jednak mamy dla Was niespodziankę, w postaci dwóch podwójnych zaproszeń! Do piątku wiele czasu nie pozostało, więc – kto pierwszy, ten lepszy! Jeśli chcecie wygrać wejściówkę, przyślijcie maila na halo@hiro.pl w tytule wpisując MORGIANA, a w treści swoje imię i nazwisko!

Warto obserwować także wydarzenie na Facebooku, bo przed nami jeszcze kilka pokazów: https://www.facebook.com/events/341775613165761/

Czytaj również: Co straszy w czechosłowackim horrorze? Lipcowe piątki z dreszczykiem i czarnym humorem w kinie Iluzjon!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News