Monika Brodka zapowiada nowy album

Po Grandzie przyszła pora na nowy album Brodki. Można by rzec, że najwyższa, bo od czasu premiery Grandy minęło już 6 lat. Dwa tygodnie temu Monika Brodka zapowiedziała nową płytę – Clashes, która trafi do sprzedaży 13 maja.

22 lutego na antenie radiowej Trójki mogliście usłyszeć jej kawałek Horses. Pojawił się on na krótko w internecie, ale został dość szybko usunięty. Od teraz możecie posłuchać Horses m.in. na Spotify, Apple Music i Deezer; zaś materiał z nowej płyty wokalistka zaprezentuje podczas festiwalu Enea Spring Break Showcase&Conference w Poznaniu (21-23 kwietnia).

Nie możemy się doczekać, Brodkę pamiętamy z jej hitowego utworu Ten (kolczyk w pępku, tatuaż à la płomienie na plecach i biodrówki), następnie mamy kolejną płytę Granda, w zupełnie innym klimacie, z której to tytułową piosenkę do dziś słyszymy w klubach. Nowa płyta ma być bardziej gotycka i zainspirowana elektropopowym brzmieniem. Producentem jest Noah Georgeson (The Strokes, Adam Green czy Joanna Newsom), także zapowiada się ciekawie!

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


brodka

5/5 - (3 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News