Modelka z bielactwem gwiazdą nowej kampanii Nike Vapormax

Portret brunetki z burza lokow o ciemnej skorze. Dziewczyna ma na ciele biale plamy, bielactwo. Wokol jej uniesionej reki opalata waz

Winnie Harlow nie da się zapomnieć. To piękna modelka, w której zakochał się świat mody. Dlaczego jest tak wyjątkowa? Choruje na bielactwo (jej ciało pokrywają duże, białe plamy), ale co z tego! Jej wzrok hipnotyzuje, a o figurze takiej, jaką ma, marzą dziewczyny z całego świata. 

Amerykański brand Nike zaprosił do współpracy Winnie Harlow. Została twarzą ich najnowszej kampanii. Kolekcja nazywa się Asphalt.

Od kiedy pamiętam, uwielbiałam markę Nike. Mój chłopak miał obsesję na punkcie Air Maxów. W swojej kolekcji ma wszystkie modele w białym kolorze. Kiedy tylko na rynku pojawiło się coś nowego, on od razu je kupował. Pewnego dnia podarował mi parę Air Maxów, takich jak sam uwielbiał nosić. Od razu zakochałam się w tych butach. Teraz i ja zostałam fanką Nike Air Max. Wszystko to dlatego, że Nike daje mi możliwość niesamowitego komfortu chodzenia, opowiada Winnie Harlow.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Dwa ujęcia modelki reklamującej buty, a na środkowym ujęciu - ręka w białe plamy, trzymająca but

Modelka promuje model butów Nike Air Vapormax. Odmieniony model Air Max to połączenie widocznej amortyzacji (poduszki gazowe) z elastyczną cholewką, która jest wykonana z dzianiny Flyknit. Są to najlżejsze i najbardziej elastyczne buty Air Max w historii. Ich kolorystyka jest ciemna i neutralna.

Na zdjęciach do kampanii Harlow pozuje na miętowym tle. Modelka z burzą loków idealnie odnajduje się w roli sportsmenki. Na jednym ze zdjęć Winnie ma towarzysza, węża. Dziewczyna prezentuje się zjawiskowo!

Tekst: Katarzyna Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News