Model Converse Cons One Star Pro otwiera kolekcję na sezon jesień 2015

Ikoniczny design modelu CONS One Star Pro z lat siedemdziesiątych powraca w nowej odświeżonej wersji.

Gdy w 1974 roku Converse postanowił pokazać światu CONS One Star PRO, nowe buty zostały szybko zaadaptowane przez rodzące się subkultury lat dziewięćdziesiątych, skate oraz street. Odświeżony CONS One Star Pro czerpie z tej samej autentyczności, która sprawiła, że stał się on kultowy.

Nowa wersja jest bardziej funkcjonalna, nie traci przy tym jednak swojej charakterystycznej estetyki. Uwagę zwraca przede wszystkim lekkość sneaker’ów zapewniająca jeszcze lepszy komfort przy jeździe na desce. Buty wyposażone zostały we wkładkę Lunarlon i gumową podeszwę o doskonałej przyczepności, które zapewniają idealne dopasowanie i wygodę zarówno podczas jazdy na desce, jak i na co dzień. Wykonane z najwyższej jakości, trwałego zamszu modele One Star posiadają wszystkie zalety, jakimi mogą się pochwalić modele z linii Converse CONS skate. Proste, kultowe logo z gwiazdą to ukłon w stronę oryginalnego projektu.

Oryginalna kolorystyka i charakterystyczne elementy wzornictwa tego modelu sprawiają, że CONS One Star Pro to buty stworzone dla tych, którzy chcą wyróżniać się nie tylko stylem jazdy.

Converse_CONS_ C149865 _One Star Skate _359plnDostępne kolory: szary, czerwony, granatowy, czarny

Sugerowana cena detaliczna: 359 pln

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News