MODA ILUSTROWANA

#1 DAVID DOWNTON

Nazywany jednym z czołowych światowych ilustratorów mody. Jego prace uznawane są za ważny czynnik ożywienia i powrotu ilustracji mody do łask. Porównywany z takimi mistrzami jak Rene Gruau, Eric Frasner i Antonio Lopez. Jego prace drukowane są na stronach V Magazine, Vogue, Harpers Bazaar, The Times, The New York Times, Telegraph Magazine, Vanity Fair. Podobnie długa jest lista jego klientów, na której znajdziemy największe światowe domy mody tj.: Chanel, Dior, a także Tiffanys New York, Top Shop, Harrods, Estée Lauder.

DAVID DOWNTON

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

#2 SABINE PIEPER

Berlińska ilustratorka swoją karierę rozpoczynała jako fotograf. Te doświadczenia doskonale widać w tworzonych przez nią ilustracjach. Miękkie pióro, realistyczny obraz to jej znak rozpoznawczy. Pracowała m.in. dla Valentino i Vlisco, a swoje ilustracje publikowała w Harper Bazaar, Elle i Vanity Flair. Zainteresowało się nią również wydawnictwo TASHEN, które prezentowało jej ilustracje w publikacjach.

SABINE PIEPER

#3 OLKA OSADZIŃSKA

Młoda, zdolna, nasza. Współpracowała z takimi marki jak Reebok (dla którego stworzyła grafikę na limitowany model), Hugo Boss, Nike, Jägermeister, Max Factor i wiele wiele innych. Znana i kojarzona ze swojego komiksowego stylu. Prace publikowała w Glamour, Elle, Twoim Stylu, Pani, Przekroju, Machinie, Vivie!Modzie, Futu, Lecool London.

OLKA OSADZINSKA

#4 DARYL FERIL

Niezależny ilustrator mieszkający na Filipinach. Pomimo krótkiego stażu ma na swoim koncie największych i najlepszych klientów tj.: LVMH, Ecoya, Lee Jeans, Tory Burch, Walt Disney.

DARYL FERIL

#5 GARANCE DORE

Blogerka, fotograf, ilustratorka. Francuzka mieszkająca w Nowym Jorku. Modę traktuje jako metodę wyrazu, komunikacji. Kocha ubrania, ponieważ są doskonałym sposobem, aby manifestować swój charakter. Posiada własną kolumnę w Vogue Paris.

GARANCE DORE

Tekst Ania Wawszkiewicz

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News