Młodość, marzenia i melancholia: Carsky i klip „Dreams”

Jego pseudonim to efekt przekręconego nazwiska „Karski”. Po prostu: wszyscy zwykle mówili do niego po nazwisku i tak już zostało. Dotychczas działał zarówno w większych, jak i mniejszych projektach muzycznych pod kątem instrumentalnym i producenckim, jednak swoją przeszłość chce pozostawić w cieniu, wyznając zasadę, że liczy się to, co tu i teraz.

W kwietniu Carsky ruszył z solowym projektem, którego owocem jest singiel Dreams. Początkowo traktował to bardziej jako zabawę, jednak niespodziewanie zamieniło się to w coś, co nabrało zdecydowanie większych rozmiarów. Singiel spotkał się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem, nie tylko w Polsce, ale także za granicą – w Niemczech oraz Anglii. Dreams można usłyszeć już w kilku stacjach radiowych: ZET Chili u Gabi Drzewieckiej, Radiofonii, Radio Aktywne, czy Radio17.

Carsky współpracuje z labelem NOURISH, a do twórczości pod kątem produkcji oraz miksu przyczynił się Stendek (Tegoroczny laureat Fryderyka, producent albumu „Bang!” Reni Jusis). Masteringiem zajął się Bartosz Szczęsny (duet Rebeka), a sam klip to zasługa Marcina Czerwiaka z Improbros.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Artysta obecnie pracuje nad materiałem, który ukaże się prawdopodobnie po wakacjach. Być może będzie to 5-utworowa EP-ka, a może jednak LP. Jedno jest pewne: Carsky ma dla nas w zanadrzu wiele niespodzianek, na które z niecierpliwością czekamy!

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News