Młodość i eteryczny pop: duet Coals zagra w Smolnej!

Zdjęcie przedstawiające chłopaka i dziewczynę w oldschoolowych ubraniach

Już w najbliższy piątek szykuje się kolejny koncert w ramach cyklu Smolna Koncertowa. Tym razem na scenie pojawi się nie kto inny, jak Katarzyna Kowalczyk oraz Łukasz Rozmysłowski, czyli duet Coals.

Coals to z całą pewnością jedna z najciekawszych polskich grup muzycznych ostatnich lat. Dlatego też, już 12 maja 2017, Smolna oraz Follow The Step zapraszają Was wszystkich na Patio, żebyście mogli zapoznać się z premierowym materiałem tego duetu!

Najlepszą rekomendacją dla tego młodego duetu będzie recenzja z prestiżowego magazynu The Quietus, który opisywał ich w następujący sposób: (…) marzycielski, eteryczny pop, czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku.

Katarzyna Kowalczyk oraz Łukasz Rozmysłowski, bo to oni kryją się za sukcesem grupy Coals już zaledwie po 6 miesiącach muzycznej działalności mieli przyjemność uświetnić swoją obecnością tak olbrzymie festiwalowe sceny jak: OFF Festival, Open’er Festival czy Soundrive Festival.

Warto również zaznaczyć fakt, że byli pierwszymi Polakami, którzy otwierali pierwszą wideosesje dla legendarnej rozgłośni radiowej – KEXP. W listopadzie Coals wystąpili także na uznanym festiwalu Iceland Airwaves Music Festival w Reykjaviku, a także zagrali drugą sesję dla KEXP w niesławnym hotelu Kex Hostel.

W grudniu ubiegłego roku światło dzienne ujrzał ich singiel Rave03, promujący ich debiutancki album, którego motywem przewodnim będzie dzieciństwo. Start koncertu o 21:00, a więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News