Minimalizm od SOTHO

Czasami trzeba się nieźle naszukać, aby znaleźć biżuterię wykonaną z największą dbałością. Im więcej marek, tym trudniej o jakość i wyjątkowość. Dlatego na straży dobrego smaku stoimy my i podpowiadamy wam: SOTHO to marka, której błysk i blask nie są straszne.

Jedną z istotnych cech SOTHO jest personalizacja. Dzięki temu możesz mieć pewność, że bransoletka czy kolczyki są jedyne w swoim rodzaju i stworzone tylko dla ciebie. Jak podkreślają twórcy: każdy z klientów jest traktowany indywidualnie. W projekty wkładają serce i to właśnie jest ich przepisem na sukces. Nic dziwnego więc, że każdy klient – a tych jest naprawdę sporo – wychodzi od nich zadowolony.

Wszystko dopięte na ostatni guzik, a właściwie na zapinkę. Biżuteria najlepszej jakości, pięknego designu i zapakowana w eleganckie pudełeczko. Od samego widoku można się poczuć jak najważniejsza osoba na świecie. Nieważne ile masz lat, co robić w życiu i czym się kierujesz. Biżuteria Sotho to z pewnością najlepsza opcja na prezent z okazji Dnia Kobiet. Nawet, jeśli chcesz go sprawić sobie sama! 8 marca już za chwilę.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Panowie i najmłodsi nie powinni być zazdrośni, bo da się tu znaleźć ozdoby i dla nich. A także… elementy wystroju wnętrz i meble. Wszystko w trendzie, przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku i ducha marki. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ich ostatnia kolekcja, Active, która zawiera mobilizujące hasła do przeżywania życia jak najaktywniej.

1 LOOKBOOK 2 LOOK 4 LOOK 5 LOOK 8 LOOK 9 LOOK 10 LOOK 11 LOOK

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pl tel. 509 982 594

13 LOOK

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pl tel. 509 982 594

Fotograf: Krzysztof Magolon/www.afoto.pl tel. 509 982 594

www.sotho.pl

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News