Minimalizm, biel i drewno. W Japonii został otwarty pierwszy hotel MUJI

Minimalistyczny pokój hotelowy

Coś idealnego dla wszystkich fanów minimalizmu i estetyki marki MUJI. Na początku kwietnia został otwarty pierwszy japoński hotel pod właśnie tym szyldem.

W hotelu znajduje się 79 pokojów, w dziewięciu różnych kategoriach. Najmniejsze pokoje mają 14-15 metrów kwadratowych powierzchni — największe 52 metry kwadratowe. Bez względu jednak na powierzchnię pokoju MUJI pragnie, by pobyt w ich hotelu był dla wczasowiczów czystą przyjemnością i czasem na regenerację zarówno ciała, jak i ducha.

Projektanci wnętrz zadbali o to, by pokoje były minimalistyczne, ale w najlepszym tego słowa znaczeniu. Znajdziecie w nich oczywiście meble MUJI. Elementy wnętrza to przede wszystkim kamień i drewno.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Hotel znajduje się w luksusowej dzielnicy Tokio — Ginzie, a ceny pokojów wahają się od 250 do prawie 350 dolarów za noc. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie hotelu.

Minimalistyczny pokój hotelowy Minimalistyczny pokój hotelowy Minimalistyczny pokój hotelowy Minimalistyczny pokój hotelowy Minimalistyczny pokój hotelowy Minimalistyczny pokój hotelowy

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News