Z miłości do jedzenia i podróży

Pierożek Puff, na tle gór oraz balonów, zdjęcie zostało wykonane w Myammar

Melisa, jak większość z osób na świecie, uwielbia jedzenie i podróże. Również jak większość z nas korzysta z social mediów, aby zaprezentować to, co kocha najbardziej. Na Instagramie Girl Eat World znajdziemy więc najciekawsze przekąski z różnych miejsc świata. Zdecydowanie jest na co patrzeć!

Wraz z przeprowadzką do Singapuru w 2009 roku, Melisa rozpoczęła swoją przygodę z podróżami. Całkiem nowe miejsce, nowy kraj i brak jakichkolwiek znajomych otworzyły nowe możliwości. Jak sama pisze na swoim blogu, wcześniej również podróżowała, ale nie nazwałaby siebie podróżnikiem.

Pączek w kształcie kota na tle miasta w Japonii

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Melisa dzięki położeniu Singapuru, mogła pojawić się też w innych krajach Azji. Jednak to wyprawa do Tajlandii w 2010 rozbudziła w niej miłość do życia w drodze i nauczyła, że podróżowanie nie musi wiązać się w wysokimi kosztami. Po tym wyjeździe po raz pierwszy wyruszyła na podbój Europy. Jej celem jest odwiedzenie jednego nowego miejsca co roku.

Jednak jej Instagram to nie tylko podróże, ale także jedzenie. A zaczęło się od samotnej podróż do Europy w 2013 roku. Melisa nie czuła się komfortowo prosząc nieznajomych o robienie jej zdjęć, selfie także nie należą do jej ulubionego rodzaju fotografii. Zorientowała się jednak, że zawsze coś je. Zaczęła więc uwieczniać jedzenie w miejscach, które odwiedzała. I tym samym obecnie możemy podziwiać nie tylko pączki w kształcie pandy czy Hello Kitty, ale również kolorowe pierożki, różnego rodzaju lody czy mięsne kuleczki i wiele innych pyszności.

 

Mrożony jogurt na tle portu i nadmorskiego miasteczka

Najsłynniejsze miejsca i miejscowe przysmaki – te dwie rzeczy łączy na swoich fotografiach. Na zdjęciach Melisy nawet zwykła mandarynka wygląda niezwykle. Nie wiemy jak wy, ale my zgłodnieliśmy i zachciało się nam dłuższych wakacji. Chcecie więcej? Zachęcamy do odwiedzania witryn Melisy!

www.girleatworld.net & www.instagram.com/girleatworld

Pączek przypominający Hello Kitty na tle ulicy w Japonii

Wołowy bajgel na tle ulicy w Londynie

Kieliszek białego wina na tle Uluru w Australii

Precel w papierowej torbie na tle miasteczka

Tekst: Olga Najdek

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News