Millenialsi nie wiedzą kto to Sandra Bullock. Nazywają ją „laską z filmu Nie Otwieraj Oczu”

Kobieta na łodzi z zawiązanymi oczami

Dostała Oscara w kategorii Najlepsza aktorka, Złotego Globa również w tej samej kategorii i Screen Actors Guild Award za najbardziej charyzmatyczną rolę kobiecą za film The Blind Side.

Karierę zaczęła od roli Gracie Hart — policjantki, która wzięła udział w konkursie piękności, grała u boku Ryana Reynoldsa w filmie The Proporsal. Sandra Bullock jest niekwestionowaną gwiazdą kina. Grała w dramatach, kryminałach, thrillerach, filmach akcji — sprawdźcie sobie na Filmwebie. Teraz do jej listy ról doszedł film Nie Otwieraj Oczu, który niedawno miał swoją premierę na Netflix. I jak się okazuje, niektórzy nie wiedzą, kim jest Sandra Bullock. Nie chodzi w całej sprawie jedynie o niewiedzę, ale o fakt, że zyskała ona przydomek: laski z Nie Otwieraj Oczu.

Oczywiście, nie wszyscy muszą interesować się kinematografią, aktorami, jasna sprawa. Ktoś może woli fizykę kwantową, przykładowo. Wiedzę jednak warto pogłębiać, zanim napisze się komentarz w stylu: Ta laska z Nie Otwieraj Oczu wygląda, jak Michael Jackson. A taki komentarz się pojawił, serio. Albo inny: Ta laska z Nie Otwieraj Oczu, wygląda trochę jak ta aktorka z Miss Agent. Świat się kończy.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Fani aktorki zareagowali na tego typu komentarze następująco:

A co do samego filmu Nie Otwieraj Oczu — jeśli jeszcze go nie widzieliście, koniecznie nadróbcie zaległości. Robi wrażenie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News