Mikro torebki, w których nic się nie zmieści podbijają serca kobiet

Kucająca kobieta, a obok niej miniaturowa torebka

Niezbadane są oblicza trendów modowych. I jak się okazuje, w czasach, gdy wszystko zaczyna przypominać oversize, torebkowe trendy idą w kierunku… mikro-minimalizmu?

Oczywiście trend ten nie wziął się znikąd – winna tu jest nostalgia lat 90-tych i 2000, kiedy to świat celebrytek pokochał malutkie torebki, które jakimś cudem przeżywają teraz swój renesans.

Poza dostępnymi w sprzedaży miniaturowymi Louis Vuitton, czy Hermes, marka Jacquemus wypuściła własną kolekcję miniaturowych torebek – Le saq Chiquito, gdzie miniaturowość oznacza wymiar 10 x 8 centymetrów. Dodamy, że przykładowo iPhone ma wymiary 13 x 6 cm, więc nawet jeśli matematyka nie jest Waszą mocną stroną, łatwo sobie wyobrazić, że do miniaturowej torebki nie zmieści się nawet telefon.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


https://www.instagram.com/p/BgrWcH6Fw29/?utm_source=ig_embed

Co prawda ten fakt może mieć nawet swoje plusy – jeśli do torebki nie mieści się telefon, a Wy nie macie kieszeni i możliwości, by trzymać go nieustannie w ręku, to może będzie to idealna okazja do technologicznego detoksu? A właśnie, zapomnielibyśmy o najważniejszym. Cena jednej torebki to prawie 500 USD.

https://www.instagram.com/p/BiR-Ha3l84V/?taken-by=jacquemus

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News