Międzypokoleniowe kawałki, które wszyscy kochamy. Jakie utwory wybraliśmy z inicjatorkami projektu Oldschool is Cool? [Playlista TIDAL]

Mężczyzna siedzący przy fortepianie

Nie od dziś wiadomo, że muzyka przełamuje wszelkie bariery i łączy pokolenia. A kto powiedział, że przywilej dobrej zabawy przy muzyce należy wyłącznie do młodych?

Celem projektu Oldschool is Cool jest pokazanie seniorów jako ludzi, którzy zjedli zęby nie na lepieniu pierogów i odmawianiu różańca, a na byciu cool mimo mijających lat. Jednym z elementów projektu, jaki planują jego inicjatorki – Agnieszka Potoczna i Marta Niewczas, jest Międzypokoleniowy Dancing.

Chcemy stworzyć wydarzenie, na którym wszyscy, bez względu na wiek, będą się dobrze bawić. Wydarzenie zbiegałoby się z obchodami Dni Seniora.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Z tego powodu, razem z inicjatorkami projektu Oldschool Is Cool stworzyliśmy playlistę, której celem jest łączenie pokoleń! Oto nasz międzypokoleniowy wybór! A zbiórkę na realizację projektu, możecie wesprzeć tutaj.

Czytaj również:
Seniorzy robią często więcej produktywnych rzeczy niż niejeden 20-kilku latek. Rozmawiamy z inicjatorkami projektu „Oldschool Is Cool”
Każdy z nas będzie seniorem. Projekt „Oldschol Is Cool” ma pomóc odczarować wizerunek seniorów

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News