Miałeś mnie wziąć na Strokеs’ów! Zawiałow w projekcie Spotify Singles

Spotify Singles /materiały prasowe

Wymyśliłam sobie, że chcę to zrobić właśnie z NIM. Z moim idolem. Z moim ulubionym gitarzystą wszech czasów i obiektywnie – muzycznym geniuszem. Nikt nie wierzył, że to się uda, ale jednak nie ma przypadków.

 

 

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Miałeś mnie wziąć na Strokеs’ów. Krzyczałabym. Dobrze znany fragment, prawda? Kto nie nucił Złamane serce jest OK w wakacje? Jednak zacznijmy od początku. Mamy rok 2017 i wtedy właśnie powstaje program Spotify Singles. Ma on dać artystom możliwość tworzenia nowych wersji ulubionych piosenek lub własnych, oryginalnych utworów. Warto przypomnieć, że pierwszą polską artystką, która została zaproszona do programu była Sara James. Jakiś czas temu na swoich social mediach, wspomniała o udziale w programie Daria Zawiałow:

kilka miesięcy temu otrzymałam zaproszenie do projektu spotify singles. Wzieli w nim udział między innymi tacy giganci jak Harry Styles, Elton John czy Miley Cyrus.

oczywiście musiałam zrobić to po swojemu i postanowiłam do projektu zaprosić wyjątkowego gościa, który nie dośc, że dograł się do „złamane serce jest ok”, to jeszcze nagraliśmy JEGO utwór 

 – można przeczytać na Instagramie Zawiałow.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daria Zawiałow (@zavialovd)

Zawiałow i legenda rocka

I trzeba przyznać, że trzymała nas długo w napięciu, kim jest ów wyjątkowy gość. Wszystko wyjaśniło się w niedzielę, 17 marca. Wtedy na Instagramie Darii, pojawiło się zdjęcie z Albertem Hammomndem Jr. – producentem, autorem tekstów, gitarzystą najbardziej znanym z zespołu The Strokes.

 

Wymyśliłam sobie, że chcę to zrobić właśnie z NIM. Z moim idolem. Z moim ulubionym gitarzystą wszech czasów i obiektywnie – muzycznym geniuszem. Nikt nie wierzył, że to się uda, ale jednak nie ma przypadków.

Pisząc „Złamane serce jest OK” wymyśliłam wers o Strokesach. Kilka miesięcy później, w okolicach zaproszenia do Spotify Singles, sytuacja opisana w utworze wydarzyła się naprawdę (jakbym była wróżką!)

 

Następnie sama zabrałam się na ich koncert, a los chciał, żeby doszło do naszego spotkania i żebym obejrzała koncert bandu mojego życia za kulisami!

Pół roku później spotkaliśmy się z Albertem w Los Angeles, aby nagrać nasze Spotify Singles.

-napisała Zawiałow ogłaszając współpracę z muzykiem The Strokes.

Czwarty album i YSL Beauty

Trzeba przyznać, że to jest absolutnie jej czas. Świetnie przyjęty czwarty album studyjny Dziewczyna Pop. Dodatkowo, jesienią zeszłego roku ogłosiła, że dołącza do 23 globalnych ambasadorek YSL Beauty (jako pierwsza w Polsce!). Wśród nich są m.in o Zoë Kravitz i Dua Lipa. I wcale nie planuję się zatrzymać! 

Nowa wersja numeru Złamane serce jest OK oraz cover utworu Ode To The Mets już dostępne na Spotify! 

Tekst: Marta Duszyńska 

 

Zobacz też:   Trzeba mieć zdrowy dystans — nie chcę odlecieć na orbitę. Rozmawiamy z Darią Zawiałow

Trzeba mieć zdrowy dystans — nie chcę odlecieć na orbitę. Rozmawiamy z Darią Zawiałow

 

5/5 - (2 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News