Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, by sprawdzić, co jego kot robi w nocy

Dwa kadry przedstawiające kota lężacego na meżczyźnie

Koty w ciągu dnia potrafią przesypiać nawet 12 godzin. I chociaż potrafią dostosować swój zegar biologiczny do właściciela, to właśnie nocą najbardziej lubią uskuteczniać różne formy aktywności.

Pewien mężczyzna z Tajlandii postanowił sprawdzić co jego milusiński robi podczas gdy on sam śpi. Dzięki zamontowanej kamerze cała prawda na temat kociego, nocnego życia została uchwycona w formie materiału wideo. I jak się domyślacie, są to dość intrygujące kadry!

Wycinki z materiału zostały opublikowane na tajlandzkiej grupie zrzeszającej miłośników kotów. I jak zaraz się przekonacie, o ile właściciel smacznie spał, o tyle kot miał z pewnością ciekawsze zajęcia!

secret camera record cat sleep night 74 5c94a32ea1eea 700 Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, by sprawdzić, co jego kot robi w nocy Kot lezący na właścicielu Kot lezący na właścicielu Kot lezący na właścicielu Kot lezący na właścicielu secret camera record cat sleep night 22 5c94a2c5c0253 700 Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, by sprawdzić, co jego kot robi w nocy secret camera record cat sleep night 70 5c94a3287a542 700 Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, by sprawdzić, co jego kot robi w nocy Kot lezący na właścicielu secret camera record cat sleep night 69 5c94a326dc878 700 Mężczyzna zamontował w sypialni kamerę, by sprawdzić, co jego kot robi w nocy Kot patrzący w obiketyw kamery

4,3/5 - (12 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News