Mężczyzna postanowił porzucić normalne życie i zostać psem. Je z miski i szczeka do znajomych.

Dwa zdjęcia przedstawiające mężczyzne przebranego za psa

Wielu z nas często w głowie pojawia się myśl: A gdyby tak rzucić wszystko i… coś zrobić. Niewielu z nas ma jednak na to odwagę. Pewien 37-latek stwierdził, że ma dość życia jako człowiek.

Kaz James twierdzi, że od dzieciństwa czuł w sobie psi pierwiastek i już od tamtego momentu zdarzało mu się nosić psią maskę, jeść z miski, czy witać znajomych szczekaniem. Gdy dowiedział się, że istnieje coś takiego, jak społeczność human pups, jego radości nie było końca.

Teraz 37-latek pochodzący z Anglii coraz częściej pozwala sobie na bycie psem, a to wszystko dzięki społeczności human pups i swoim przyjaciołom.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Nigdy nie czułem się jak człowiek. Zawsze czułem się jak pies, co było trochę dziwne. Gdy pokazałem innych human pup, w końcu poczułem się sobą. Moi przyjaciele wiedzą, że nigdy nie przywitam się z nimi normalnie — podając rękę, czy przytulając. Witam się jak pies. Gryzę ich, liżę. Od zawsze tak było.

Mężczyzna pracuje jako kierownik jednego ze sklepów i to jedynie miejsce, w którym można go zobaczyć w jego ludzkiej postaci. Po pracy Kaz zakłada drogie stroje wykonane z kauczuku (koszt około 400 funtów), maski, psie smycze, a nawet psie garnitury szyte na miarę. Po długim dniu w pracy Kaz, jak każdy pies, uwielbia wylegiwać się na kanapie i jeść ze swojej psiej miski.

Tak trzeba żyć?

Mężczyzna w czerwonej koszulce Mężczyzna przebrany za psa Mężczyzna przebrany za psa

1.1/5 - (223 votes)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News