Mężczyzna przez 12 lat robił zdjęcia jednego okna: efekt?

Cztery zdjęcia tego samego okna

Zajęci codziennością, często nie zwracamy uwagi na drobne detale, które nas otaczają, jak na przykład widok za oknem, budynki, obok których codziennie przechodzimy. Czasami jednak warto się zatrzymać i spojrzeć przed siebie.

Alper, fotograf i prawnik, który od 24 lat mieszka w Stambule stworzył dość nietypowy projekt. Przed 12 lat jedynym widokiem, jaki miał z sypialni było okno, które jest bohaterem wspomnianego projektu.

Przez te wszystkie lata, zdarzyło mi się wrzucić kilka zdjęć tego okna do wirtualnej przestrzeni i zauważyłem, że ten widok jakoś przykuwa ludzką uwagę. Co więcej, zdjęcia zostały wykorzystane nawet do dwóch publikacji, jako okładki książek, a jedno znalazło się na wystawie. Jednak pewnego dnia, właściciele zdecydowali się wyburzyć budynek. Przed Wami historia jednego okna, do jego samego końca – mówi autor.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Zdjęcie okna Budynek w trakcie wyburzania

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News