Mestiço: AIR MAX ’97 w MÓZGU

Mężczyzna ubrany na różowo na tle różowej ściany

Już w najbliższy piątek w warszawskim klubie MÓZG odbędzie się impreza, która będzie stanowiła idealny wstęp do majówkowego szaleństwa. Czeka nas Was niesamowita dawka rytmicznej energii i bardzo dobrych miksów.

Już 28 kwietnia 2017 w Mózgu odbędzie się kolejna edycja MESTIÇO. Tym razem wystąpi DJ z AustraliiAir Max ’97.

Air Max ’97 to pochodzący z Melbourne DJ, a także producent, stanowiący osobliwe zjawisko na scenie muzyki tanecznej. Jego – jak sam określa – ukośne (oblique) produkcje i remiksy pełne są atmosferycznej przestrzeni, ruchu i intensywnej rytmicznej energii, czym zyskał wsparcie takich artystów jak Total Freedom, Ben UFO, M.E.S.H., Objekt czy Lee Gamble.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Swoje utwory wydawał m.in. w Liminal Sound, Trax Couture, Astral Plane Recordings. Robił remixy dla Warp Records, LuckyMe i Infinite Machine. W 2015 roku założył własną wytwórnię – DECISIONS. Na żywo jego magnetyczna prezencja uzupełnia żywe, dynamiczne i pełne kontrastów sety, w których wykorzystuje niezliczone ilości niewydanych utworów, remiksów i blendów.

Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 23:00, a więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Surrealistyczna grafika

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News