Mery Spolsky w listopadzie zagra na Smolnej, auu!

Plakat promujący koncert Mery Spolsky

Chociaż naszym stałym czytelnikom Mery Spolsky raczej nie musimy przedstawiać, to dla pozostałych mamy krótkie i treściwe info. Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Artystka już 8 listopada wystąpi w warszawskim klubie Smolna.

Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania i gra na gitarze. Pierwszy singiel oraz videoklip pt. Miło Było Pana Poznać pojawił się na początku czerwca ubiegłego roku i obecnie ma już blisko 1,5 miliona wyświetleń w serwisie YouTube.

Czytaj także: Dzień dobry very much, czyli 24 pytania do Mery Spolsky

Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel oraz videoklip pt. Alarm, natomiast 15 września 2017 roku nakładem wytwórni Kayax ukazał się pierwszy album Mery Spolsky zatytułowany Miło Było Pana Poznać.

Kolejny singiel pt. Liczydło, pojawił się 8 marca tego roku. Debiut Mery został nominowany do nagrody Fryderyk 2018 w kategoriach: Fonograficzny Debiut Roku oraz Album Roku Elektronika.

Koncert Mery odbędzie się 8 listopada 2018 o 21:00 w klubie Smolna. Bilety już dostępne! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News