Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami

Stanowisko ratownika na plaży

Jeśli tęsknicie za pełnią lata, słońcem i wylegiwaniem się na plaży, to radzimy Wam wziąć opakowanie chusteczek, zanim zaczniecie oglądać zdjęcia szarych, smutnych plaż.

La Costa Gris to seria szarych, pozbawionych życia zimowych widoków znad Morza Śródziemnego. Nie ma słońca, nie ma turystów, nie ma żywych kolorów – jest tylko pustka i zimno. Bary są pozamykane, place zabaw dla dzieci stoją i się kurzą. Brzmi nazbyt depresyjnie? W takim razie zobaczcie poniższe zdjęcia i spróbujcie, by nie zakręciła się Wam, chociażby jedna łezka w oku!

Autorem zdjęć jest Salva López, a więcej jego prac znajdziecie tutaj: salvalopez.com

Czytaj również: Jak świadomie zgubić się w mieście?

3 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 2 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 1 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 10 2 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 9 3 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 8 3 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 7 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 6 2 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 5 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami 4 4 Melancholijny duch unoszący się nad opustoszałymi zimą plażami

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News