Melancholijne klimaty Islandii połączone z elektroniką. Jóga powraca z nowym singlem

czerwone zdjęcie dwóch mlodych mezczyzn

Jóga to do niedawna polskie trio, obecnie duet, który jako jeden z niewielu polskich zespołów zręcznie łączy melancholijne klimaty Islandii z elektroniką.

Od wydania EPki Hero minęły dwa lata. Ten czas był dla zespołu bardzo intensywny i przyniósł wiele zmian. Przede wszystkim Jóga pomniejszyła się o jednego członka zespołu — Macieja Sawocha, który obecnie pracuje nad projektem 10h.

Rafał Skowroński i Kamil Łukasiuk natomiast wracają z nowym utworem promującym ich nadchodzącą EP-kę Samotność. Czy doczekamy się w końcu albumu?

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Gasnę, bo taki tytuł nosi nowy utwór Jógi różni się od tego, co wcześniej proponował nam zespół. Senny zapętlający się bit w połączeniu z delikatnym głosem Rafa, zlewają się niemalże idealnie, tworząc mroczną atmosferę niczym z serialu Twin Peaks. Czy w tym kierunku pójdzie teraz Jóga? Jesteśmy bardzo ciekawi nadchodzącej EPki.

Tekst: Kasia Tilda Frąckowiak

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News