Mela Koteluk w jesiennej odsłonie

Mela Koteluk to artystka nietuzinkowa – niepowtarzalny styl, doskonały warsztat i urzekający klimat jej piosenek nie pozwalają przejść obojętnie obok twórczości utalentowanej wokalistki. 12 kompozycji z debiutanckiej płyty ,,Spadochron” zapewniło Meli dwa Fryderyki i niezliczoną ilość fanów. Premierę kolejnej płyty artystki zapowiedziano na jesień i to właśnie ta pora roku zainspirowała ją do napisania ,,Na wróble”.

Projekt muzyczny Dilmah W rytmie natury to cykl piosenek i teledysków zainspirowanych zmieniającymi się porami roku. Radość z bliskości natury, przeżywanie autentycznych emocji, nieśpieszne doświadczanie świata – to wszystko elementy filozofii Dilmah widoczne w muzyce artystów uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

Premierę nowego utworu zapowiada klimatyczna sesja zdjęciowa autorstwa Kasi Bobuli – fotografki, która w Polsce znana jest z niezwykle kobiecej estetyki. Tym razem Melę możemy oglądać w ciepłej, domowej atmosferze – otuloną w wełniane swetry i popijającą herbatę.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

8 października w sieci pojawi się utwór „Na wróble”, w którym „jesienność” będzie odczuwalna na kilku płaszczyznach – od klimatycznej muzyki, poprzez pełen symboliki tekst, aż po tętniące emocjami wykonanie. Za teledysk odpowiedzialna jest Zuza Krajewska.

mela2

mela1

mela4

mela3

Tekst | Materiały prasowe

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News