Meble ze sklejki – OTOTO chodzi!

Przemo i Łukasz Metko swoją miłość do drewna odkrywali z pokolenia na pokolenie. Bracia od najmłodszych lat podpatrywali ojca i dziadka, którzy od zawsze byli stolarzami, z jak wielką precyzją i dokładnością tworzą niepowtarzalne, drewniane kompozycje. Zainspirowało ich to do stworzenia swojej pierwszej, autorskiej kolekcji mebli OTOTO, w której połączyli swoją pasję do minimalistycznych i nowoczesnych form z tradycyjnym spojrzeniem na drewno.

Meble ze sklejki wysokiej jakości

Meble OTOTO to kolekcja opracowana w 100% z wysokiej jakości sklejki brzozowej, której właściwości sprawiają, że jest ona wytrzymałym, solidnym i ponadczasowym materiałem. Choć mylnie utożsamiana jest z płytą OSB lub płytą wiórową, sklejka to produkt wykonany z cienkich warstw drewna, które są sklejane poprzecznie wzdłuż słojów. – tzw. fornirów. Gotowa płyta ma wygląd litego drewna z niepowtarzalnym usłojeniem, które sprawia, że każdy produkt jest jedyny w swoim rodzaju. W przeciwieństwie do litego drewna, sklejki nie pękają, nie paczą się i są łatwe w formowaniu, a meble z niej wykonane zachowują najwyższą jakość pomimo upływu lat. Każdy z mebli OTOTO jest wykonany ręcznie z należytą starannością i dbałością o detale. W procesie produkcji używana jest nie tylko odpowiednio wyselekcjonowana sklejka, ale również najwyższej jakości okucia.

Kolekcja OTOTO powstała zgodnie z filozofią minimalizmu i modernizmu, a dzięki swojej prostej formie, wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Funkcjonalność, surowość oraz minimalistyczny charakter mebli przedstawiają sklejkę w nowym świetle i pozwalają poznać ją jako niezwykły i naturalny materiał.

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Meble z jakościowej sklejki to odpowiedź na potrzeby wymagających klientów, ceniących sobie niezawodność, styl i najwyższą jakość. Swoją estetyką kolekcja OTOTO zachwyci każdego miłośnika nowoczesnych wnętrz i ekologicznych, naturalnych materiałów.

WWW: ototo.furniture
FACEBOOK: ototo.furniture
IG: @ototo.furniture
Zdjęcia: rchojnacki.pl

ARC 9018a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! ARC 9187a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! ARC 9312a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! OTOTO 01a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! OTOTO 05 8a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! OTOTO 06 12a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! OTOTO 06a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi! OTOTO 11 1a Meble ze sklejki – OTOTO chodzi!

Zobacz też:

Sonos. Nowy system myślenia o dźwięku

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News