McFIT już w Polsce!

McFit siłownia

Warszawa stała się kolejnym miastem, w którym swoje siedziby postanowiła otworzyć największa sieć studiów fitness w Europie. Dołączyła tym samym do NiemiecAustriiHiszpanii i Włoch.

Na przedpremierowych pokazach treningowych, które odbyły się przy ulicy Ostrobramskiej 79, pojawiło się wiele polskich gwiazd, przywiązujących wagę do tego, by być naturalnie w formie. Wielkie otwarcie przyciągnęło m.in. aktorkę Agnieszkę Wiedłochę i panczenistę Zbigniewa Bródkę. Z gościem specjalnym – ambasadorem marki, bokserem Władimirem Kliczką – ćwiczyła z kolei Joanna Jabłczyńska. Ze względu na ten wyjątkowy patronat (już od 2008 roku), studia firmy są nazywane „studiami fitness klasy Kliczko”.

Jako numer jeden w branży fitness w Europie, McFIT wdraża koncepcję „Home of Fitness”, która zakłada, że wizyta w klubie fitness ma działać nie tylko na ciało, ale i zmysły. Jeśli szukacie miejsca, w którym można poczuć się jak w drugim domu, dobrze trafiliście. Stylista Michael Michalski obiecuje, że siódme poty będziecie wylewać w naprawdę estetycznych wnętrzach przy odpowiedniej muzyce. Przyznaje, że jego inspiracją na to, jak mają wyglądać wnętrza, były wielkie magazyny nowojorskie, które z łatwością adaptuje się na funkcjonalne i po prostu ładne mieszkania. Jego filozofia zamyka się w zdaniu, że dom jest tam, gdzie jest najpiękniej. Dlatego też czekają na Was minimalistyczne wnętrza, utrzymane w stonowanych odcieniach, uzupełnianych mocnymi, ale przemyślanymi akcentami kolorystycznymi. Wzrok przyciągają ściany wyglądające, jakby były elementem ulicy.

W zależności od nastroju ćwiczyć będziecie w specjalnie zaprojektowanych salach treningowych, wśród których są między innymi: strefa maszyn, wolnych ciężarów i kardioShape ItStreching Area i specjalna atrakcja – CYBERTRAINING – czyli zajęcia, które poprowadzą wirtualni trenerzy. Jednym z nich jest właśnie Władimir Kliczko, który na otwarciu pokazywał, na czym to właściwie polega. Swoje umiejętności prezentował również w sekcji Box Workout, gdzie zainteresowani mogli na żywo zobaczyć, jak wygląda trening króla wagi ciężkiej.

Wśród treningów CYBERTRAINING w oko najbardziej wpada chyba Vibration, polegający na wprawianiu w wibracje całego ciała, co daje możliwość dotarcia do najgłębszych partii mięśni. Trzęsienie dobrą metodą na keep fit? Warto się przyjrzeć, szczególnie ci ciekawscy, którzy chcą sprawdzić o istnieniu jakich mięśni nie mieli pojęcia. Osobom, które chcą uwolnić kreatywność, McFIT oferuje możliwość stworzenia własnego treningu w ramach The Cage. Ważna informacja dla pedantycznych estetów: każda z sal ma swój, oddzielny, spójny z rodzajem oferowanych ćwiczeń wystrój.

Jeśli dotąd brakowało Wam miejsca, które będzie do Waszej dyspozycji 24/7, McFIT wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Z porad trenerskich skorzystacie z kolei od 8 do 22. Jeżeli zdecyduje się profesjonalnie dbać o sylwetkę przez rok, za miesięczny pakiet zapłacicie 89 zł. Niezdecydowani? Nic nie szkodzi. W ofercie są również bezpłatne i do niczego niezobowiązujące treningi próbne. Przyjdź i zobacz, nie podpisujesz cyrografu!

Warszawski McFit znajdziecie przy ulicy Ostrobramskiej 79 i Świętokrzyskiej 3!

https://www.mcfit.com/

Zbigniew Bródka i Joanna Jabłczyńska

_DSC5880

McFIT-Pressefoto_Home_of_Fitness_Cardio-Bereich_300dpi

McFIT-Pressefoto_Home_of_Fitness_Express-Workout_300dpi

McFIT-Pressefoto_Home_of_Fitness_Power_Bereich_2_300dpi

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News