McFIT HOME OF FITNESS: nowa odsłona już we Wrocławiu

Wrocławianie zyskali właśnie nowe miejsce na sportowej mapie miasta. 28 stycznia odbyło się otwarcie drugiego studia McFIT we Wrocławiu. McFIT HOME OF FITNESS zostało wykończone według całkowicie nowego designu, dzięki którym ćwiczący poczują się jak w domu. Sprawdźcie sami!

McFIT to ponad 1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiów, dzięki czemu zyskał miano zdecydowanego numeru 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT można znaleźć także w Niemczech, Hiszpanii, Austrii, czy we Włoszech. W Polsce wszystkie studia otwarte są 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Zatem na co, odwiedzając nowe studio, mogą liczyć zarówno stali, jak i nowi sympatycy McFIT? Przede wszystkim na około 1500 m2 znajdą wiele innowacyjnych modułów treningowych, które zamienią trening w prawdziwe przeżycie.

Po pierwsze, każdy, kto dołączy do wrocławskiej społeczności McFIT, będzie mógł spróbować swoich sił na zajęciach fitness z serii CYBEROBICS®. To rodzaj treningu prowadzonego przez wirtualnych trenerów za pośrednictwem dużego ekranu LCD. Do wyboru jest 30 rodzajów zajęć i ponad 500 jednostek treningowych tygodniowo. Ponadto, nowe wrocławskie studio HOME OF FTINESS zostało wyposażone w tak zwaną strefę funkcjonalną, gdzie dzięki linom, taśmom treningowym, czy ruchomym uchwytom, można rozwijać wiele grup mięśni jednocześnie. Ze standardowych elementów ćwiczący mają do dyspozycji bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów, czy kardio.

Należy również wspomnieć o samym designie nowych studiów McFIT HOME OF FITNESS, ponieważ to dzięki niemu właśnie wnętrza stwarzają jedyną w swoim rodzaju praktyczno-egzotyczną atmosferę. W skrócie można uznać, że przypomina to dom poszukiwacza przygód — znajdziemy tu wiele rozmaitych stylów, od street artu przez etno, po sztukę nowoczesną. Do tego wszystkiego, jako wisienka na torcie dochodzi specjalna aranżacja oświetlenia.

Nowe Studio McFIT HOME OF FITNESS znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 19, a z okazji otwarcia przygotowano specjalną promocję: do dnia 14 lutego (włącznie), wszyscy zainteresowani mogą zawrzeć promocyjną umowę i trenować za jedyne 39 złotych miesięcznie. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość przetestować i wypróbować różnorodne możliwości treningu.

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Na czym polegają studia interaktywne?

Studenci wybierający naszą uczelnię i dostępne na WSB-NLU kierunki, mają możliwość studiowania w trybie niestacjonarnym,…

5 godzin ago

Poczet pisarzy różnych: Andrzej Stasiuk

Zbiór  „Grochów”, wydany ostatnio przez Czarne, to dobra okazja, aby przypomnieć sobie wczesne książki Andrzeja Stasiuka,…

16 godzin ago

TOP 10: Najlepsze polskie gry komputerowe

Polski rynek gier komputerowych jest znacznie bardziej rozległy, niż można przypuszczać. Już od zamierzchłych lat…

1 dzień ago

Najlepsze gejowskie kluby w Polsce

Doskonała muzyka, duży parkiet, smaczne i niezbyt drogie drinki... co jeszcze charakteryzuje godny uwagi klub…

2 dni ago

Przegryw – poznaj 5 największych przegrywów w historii

Przegryw jest szerokim pojęciem. Według Słownika Miejskiego Slangu jest to ,,osoba, która przegrywa życie, nie…

4 dni ago

thea wang – urokliwa debiutantka na norweskiej scenie muzycznej!

9 września 2022 roku dzięki wszystkim serwisom streamingowym światło nocne ujrzał piękny album „While He…

5 dni ago