McFIT HOME OF FITNESS: nowa odsłona już we Wrocławiu

Wnętrze dwupoziomej siłowni z żółtą kolumną po środku

Wrocławianie zyskali właśnie nowe miejsce na sportowej mapie miasta. 28 stycznia odbyło się otwarcie drugiego studia McFIT we Wrocławiu. McFIT HOME OF FITNESS zostało wykończone według całkowicie nowego designu, dzięki którym ćwiczący poczują się jak w domu. Sprawdźcie sami!

McFIT to ponad 1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiów, dzięki czemu zyskał miano zdecydowanego numeru 1 w Europie. Poza Polską studia McFIT można znaleźć także w Niemczech, Hiszpanii, Austrii, czy we Włoszech. W Polsce wszystkie studia otwarte są 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Zatem na co, odwiedzając nowe studio, mogą liczyć zarówno stali, jak i nowi sympatycy McFIT? Przede wszystkim na około 1500 m2 znajdą wiele innowacyjnych modułów treningowych, które zamienią trening w prawdziwe przeżycie.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Wnętrze siłowni z widoczną pomarańczową szafką przy ścianie

Po pierwsze, każdy, kto dołączy do wrocławskiej społeczności McFIT, będzie mógł spróbować swoich sił na zajęciach fitness z serii CYBEROBICS®. To rodzaj treningu prowadzonego przez wirtualnych trenerów za pośrednictwem dużego ekranu LCD. Do wyboru jest 30 rodzajów zajęć i ponad 500 jednostek treningowych tygodniowo. Ponadto, nowe wrocławskie studio HOME OF FTINESS zostało wyposażone w tak zwaną strefę funkcjonalną, gdzie dzięki linom, taśmom treningowym, czy ruchomym uchwytom, można rozwijać wiele grup mięśni jednocześnie. Ze standardowych elementów ćwiczący mają do dyspozycji bogato wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów, czy kardio.

Wnętrze siłowni, dwa duże ekrany oraz przyrządy i urządzenia do ćwiczeń

Należy również wspomnieć o samym designie nowych studiów McFIT HOME OF FITNESS, ponieważ to dzięki niemu właśnie wnętrza stwarzają jedyną w swoim rodzaju praktyczno-egzotyczną atmosferę. W skrócie można uznać, że przypomina to dom poszukiwacza przygód — znajdziemy tu wiele rozmaitych stylów, od street artu przez etno, po sztukę nowoczesną. Do tego wszystkiego, jako wisienka na torcie dochodzi specjalna aranżacja oświetlenia.

Nowe Studio McFIT HOME OF FITNESS znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 19, a z okazji otwarcia przygotowano specjalną promocję: do dnia 14 lutego (włącznie), wszyscy zainteresowani mogą zawrzeć promocyjną umowę i trenować za jedyne 39 złotych miesięcznie. Dzięki temu każdy będzie miał możliwość przetestować i wypróbować różnorodne możliwości treningu.

Wnętrze siłowni z widocznymi orbitrekami

Wnętrze siłowni

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News