McDonald’s na Walentynki: możecie wygrać 18-karatowy pierścień w kształcie BigMaca

Pierścionek na dłoni w kształcie Big Maca

O nie, to już dzisiaj – 14 lutego, czyli tak zwane Święto Zakochanych. W sumie, zakochani, czy też nie, możecie wziąć udział w konkursie McDonald’s i zyskać szansę na zgarnięcie tego cudeńka. Cause if you liked it, then you should have put a ring on it.

Pierścionek, nazwany Bling Mac został zaprojektowany przez Nadine Ghosn. 18-karatowy pierścień składa się z siedmiu warstw i przeróżnych kamieni, aby w pełni oddać piękno Big Maca.

https://www.youtube.com/watch?v=OINt-Tos2uc

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


McDonald’s na swoim oficjalnym, globalnym profilu ogłosił konkurs, który zadecyduje o tym, który fan najbardziej zasługuje na Bling Maca. Aby wziąć udział, należy wstawić tweeta z Waszym najlepszym wyznaniem miłości, jakie możecie wymyślić, dodać oznaczenie @McDonalds oraz hasztag #BlingMacContest. Najbardziej kreatywna odpowiedź zostanie nagrodzona pierścieniem. Czas do końca 14 lutego!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News