McDonald’s stworzył merch z okazji 50. urodzin Big Maca

Papierowe pudełko z napisem Big Mac i puszka w kształcie hamburgera na białym tle.

W tym roku hamburgerowy klasyk z McDonald’s kończy 50 lat. Z tej okazji sieć restauracji weszła w kolaborację z G-Shock i New Era, czego efektem jest ekskluzywna edycja zegarków i czapek z daszkiem, wyprodukowana na cześć Big Mac’a.

New Era zaprojektowało z tej okazji czarne czapki typu full cap z wyszywanym charakterystycznym logo złotych łuków oraz specjalnym znaczkiem z okazji 50-lecia kanapki. Współpraca z G-Shock zaowocowała zegarkiem z wizerunkiem inspirowanym Big Mac’iem na tarczy, a także nadrukiem na pasku. Do zegarka została dodatkowo stworzona puszka w kształcie hamburgera. Do sprzedaży trafią także specjalne urodzinowe słoiki ze słynnym sosem z Big Mac’a. Każda z tych rzeczy została wyprodukowana w limitowanej edycji tysiąca egzemplarzy.

mcdonalds g shock new era collection 4 McDonald's stworzył merch z okazji 50. urodzin Big Maca mcdonalds g shock new era collection 3 McDonald's stworzył merch z okazji 50. urodzin Big Maca mcdonalds g shock new era collection 2 McDonald's stworzył merch z okazji 50. urodzin Big Maca

Super oferta NIKE

JD Sports wchodzi do Polski i kusi ofertami na produkty NIKE. Link w artykule.

Tekst: Maja Lipiec

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News