McDonald’s w Anglii przygotował specjalną ofertę: romantyczna kolacja na Walentynki

Widok stołu od góry z frytkami, różami i butelką wina

Żarty z romantycznych kolacji w McDonald’s na bok. Dlaczego? Powiemy tak: uważajcie, z czego żartujecie, bo może się to stać prawdą…

Jedna z restauracji McDonald’s w Newcastle przygotowała specjalną trzydaniową kolację McValentines, w cenie 20 funtów za parę. Co się kryje pod tą nazwą McValentines? Już mówimy!

https://www.youtube.com/watch?v=SGxrgR3g_nU

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Do wyboru w dniu 14 lutego 2018 są trzy godziny: 19, 20 albo 21. To właśnie wtedy otrzymacie od restauracji, jak sami obiecują – najbardziej romantyczne doznania w historii kulinarni! W ramach przystawki dostaniecie panierowane serki, cztery nuggetsy i paluszki marchewkowe z sosem.

Danie główne, podawane z frytkami i napojem, składa się z następujących opcji: Big Mac, Specjalny Walentynkowy Burger (cokolwiek to znaczy), Filleet-O-Fish, 20 nuggetsów lub jakikolwiek inny burger dostępny w ofercie. Na koniec oczywiście deser: McFlurry, sałatka owocowa, szarlotka lub muffinka. Jeśli zainspirowaliśmy kogoś do romantycznej kolacji 14 lutego, nie musicie dziękować!

McDonalds na Walentynki

 

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News