Masz dość ludzi? Zaproś na swoje wesele lamy zamiast rodziny!

Dwie alpaki ubrane w uroczyste stroje

Tak, dobrze przeczytaliście nagłówek. Jeżeli mieszkacie w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie jednym ze stanów: Portland, Oregon, Vancouver czy Waszyngton, to możecie już dzisiaj na Wasze wesele wypożyczyć lamy!

Centrum terapii zwierzęcej z lamami i alpakami – Mtn Peaks właśnie przeniosło organizacje weseli na kompletnie inny poziom! Centrum oferuje wynajęcie lam i alpak na wesele w postaci druhen czy zwykłych gości weselnych. W ofercie możemy znaleźć super gagatki o imieniu: Rojo, Smokey, Diego i Jean-Pierre!

https://www.instagram.com/p/BXG1e8ajGWJ/?taken-by=weddingllamas

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Podobno wszystkie gagatki mają nie sprawiać żadnych problemów, a tym bardziej narzekać na jedną z najważniejszych ceremonii w Waszym życiu. Czy to nie jest cudowne?

https://www.instagram.com/p/BQtYkIoDzf8/?taken-by=weddingllamas

O same lamy nie trzeba się niepokoić lamy, ponieważ firma zapewnia ich komfort, a także nagłe odwołanie zamówienia, jeżeli będą niesprzyjające warunki dla zwierząt. Do tego większość dochodów idzie na terapię i edukację naszych kochanych urwipołciów.

https://www.instagram.com/p/BQtTWd0jpYp/?taken-by=weddingllamas

Znajdźcie już najszybciej swoją drugą połówkę, chyba że już ją macie i prędko planujcie już wesele z lamami!!

https://www.instagram.com/p/BQtSM0nDD5G/?taken-by=weddingllamas

Tekst: Olek Lipski

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News