Maski w PDFie

Przed niemal każdą imprezą, na której obowiązuje przebranie istnieje obawa przed jednym z gorszych towarzyskich doświadczeń – zdublowany kostium. Potem dochodzi też stres, że jest zbyt mało czasu na znalezienie czegokolwiek. Zazwyczaj kończy się to w najgorszy z możliwych sposobów: braknie tych kilku minut na dopracowanie makijażu, a my okazujemy się być jednym z dziesięciu (wampirów).

Na przeciw tym wszystkim traumom wyszedł projektant desek surfingowych i mebli – Steve Wintercroft. Stworzył serię masek, które za niewielkie pieniądze można kupić online w formacie PDF. Nie ma zatem znaczenia czas realizacji i sposób odbioru zamówienia, bo po dokonaniu zakupu szablon należy jedynie wydrukować i złożyć. Ekologiczne, papierowe maski są idealną alternatywą dla plastikowych i drogich jednorazówek bez polotu kupowanych w sklepach.

Na pomysł drukowanych masek Wintercroft wpadł, kiedy otrzymał zaproszenie na imprezę Halloween. Artysta projektuje również maski do teledysków, sesji zdjęciowych i na festiwale.

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


1 (4)

3 (2)

4 (3)

2 (3)

5 (6)

7 (2)

6 (1)

8 (1)

9 (2)

zdjęcia | http://www.wintercroft.com

tekst | Judyt Licznerska

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News