Martyna Chi: Youth

Martyna realizuje ten projekt od kilku lat. Nie narodził się z koncepcji, ale z przypadkowych spotkań z młodymi, wrażliwymi ludźmi, którzy potrafili otworzyć się przed nią na tyle, żeby nie przyjmować póz a pokazać jak tańczą, poruszają się, jak postrzegają świat, kiedy nikt nie patrzy.

Często spędzamy ze sobą więcej niż jeden dzień, często są dużo młodsi ode mnie, pokazują mi jak nie spoważnieć zbyt szybko. Nie lubię przypisywać swoim pracom nadmiernej filozofii, obrazy, które fotografuję, są dokładnie tym, czym widzi je odbiorca, nie mają przypisanego znaczenia. To małe chwile zadumy, romantyczne sytuacje uchwycone pomiędzy codziennym biegiem. Spotykamy się po to, żeby wyrwać z siebie tęsknoty za romantyzmem i wolnością i wszystkim, za czym możemy tęsknić i chcemy z siebie uwolnić. Nic nie zakładamy i nie narzucamy, czerpiemy z siebie, bo przecież jesteśmy młodzi i nie musimy zastanawiać się nad tym, czym jest młodość – mówi Martyna.

Zdjęcia: Martyna Chi
Modele: Pola Nikiel, Max Zarucki, Antonina Kaźmierczak, Iza Dudziak, Daniel Stanko

Oferta pracy w HIRO

Szukamy autorów / twórców kontentu. Tematy: film, streetwear, kultura, newsy. Chcesz współtworzyć życie kulturalne twojego miasta? Dołącz do ekipy HIRO! Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej


Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News