Marino Infantry – nowa skate linia od A$APA

Amerykański raper A$AP Ant tworzy nową markę odzieżową. Skejtowskie ciuchy pochodzą z kolekcji Marino Infantry. Projekt ujawnił tydzień temu na swoim Instagramie, a całość możemy oglądać już teraz. Sprawdźcie!

Bez wątpienia A$AP należy do miłośników mody. Dokładnie jest to widoczne w jego tekstach, zwłaszcza w „Fashion Killa”, gdzie aż roi się od nazw największych domów mody. Raper lubi modę, a moda lubi jego, dlatego stale pojawia się w rankingach na najlepiej ubranych artystów czy na listach najbardziej wpływowych ludzi w świecie mody.

Marino Infantry to nie pierwsza przygoda rapera z projektowaniem. Na swoim koncie A$AP ma już współpracę z marką Guess, czy z brytyjskim projektantem J.W. Andersonem. Oprócz tego wystąpił także jako twarz kampanii Dior Homme.

 

Premiera autorskiej kolekcji artysty była w 2013 roku, kiedy ekipa A$AP Mob uruchomiła oficjalny sklep internetowy. W lookbooku znalazły się wtedy koszulki, bluzy, kurtki, snapbacki i inne akcesoria.

Najnowsza kolekcja to zaledwie kilka elementów, ale za to bardzo praktycznych. Cały asortyment obejmuje bluzę oraz dwa rodzaje koszulek wykonanych z bawełny. Zarówno z przodu i z tyłu ciuchy są sygnowane logo brandu Marino Infantry. Logo jak najbardziej nawiązuje do ulicznej mody i przedstawia dwie skrzyżowane deskorolki.

Do pracy nad kolekcją jest zaangażowanych także kilku skejtów, w tym Mason Padilla, który występuje w video umieszczonym na swojej stronie internetowej.

 

Tekst: Monika Tatara

Komentarze
5/5 - (1 vote)
Klarysa Marczak

Recent Posts

Stranger Things – najlepiej ubrani członkowie obsady

Stranger Things to popularny serial amerykański stworzony dla Netflixa. Jego fabuła zaczyna się od zaginięcia…

2 dni ago

BAPE x Minions – Minionki: wejście w streetwear

BAPE po raz kolejny uderza w świat kina. Z myślą o swoich najmłodszych odbiorcach, firma…

3 dni ago

Wielki powrót Travisa Scotta – Cactus Jack & Dior

Travis Scott wydaje się jedną z najważniejszych postaci ze świata show biznesu. Zwłaszcza jeśli mowa…

4 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Herbert George Wells

Wszyscy znają „Wehikuł czasu” i „Wojnę światów”, niewiele więc pożytku przyjdzie ze wspominania ich po…

5 dni ago

Levi’s® x Naomi Osaka w najnowszej kolaboracji

Kiedy dochodzi  do starcia mody i sportu, nie ma miejsca na przegranych. A z pewnością…

6 dni ago

Poczet pisarzy różnych: Witold Gombrowicz

Warto przeszczepić co nieco z edukacyjnych obowiązków na wakacyjne przyjemności. Na przykład ponowną lekturę Gombrowicza.…

7 dni ago