Marino Infantry – nowa skate linia od A$APA

Chłopak w dredach pozuje w bluzach

Amerykański raper A$AP Ant tworzy nową markę odzieżową. Skejtowskie ciuchy pochodzą z kolekcji Marino Infantry. Projekt ujawnił tydzień temu na swoim Instagramie, a całość możemy oglądać już teraz. Sprawdźcie!

Bez wątpienia A$AP należy do miłośników mody. Dokładnie jest to widoczne w jego tekstach, zwłaszcza w „Fashion Killa”, gdzie aż roi się od nazw największych domów mody. Raper lubi modę, a moda lubi jego, dlatego stale pojawia się w rankingach na najlepiej ubranych artystów czy na listach najbardziej wpływowych ludzi w świecie mody.

Marino Infantry to nie pierwsza przygoda rapera z projektowaniem. Na swoim koncie A$AP ma już współpracę z marką Guess, czy z brytyjskim projektantem J.W. Andersonem. Oprócz tego wystąpił także jako twarz kampanii Dior Homme.

Model pozuje w czerwonym t-shirci i niebeiskiej bluzie Chłopak w dredach jedzie na deskorolce

Premiera autorskiej kolekcji artysty była w 2013 roku, kiedy ekipa A$AP Mob uruchomiła oficjalny sklep internetowy. W lookbooku znalazły się wtedy koszulki, bluzy, kurtki, snapbacki i inne akcesoria.

Najnowsza kolekcja to zaledwie kilka elementów, ale za to bardzo praktycznych. Cały asortyment obejmuje bluzę oraz dwa rodzaje koszulek wykonanych z bawełny. Zarówno z przodu i z tyłu ciuchy są sygnowane logo brandu Marino Infantry. Logo jak najbardziej nawiązuje do ulicznej mody i przedstawia dwie skrzyżowane deskorolki.

Model pozuje w czerwonym t-shircie i niebieskiej bluzie

Do pracy nad kolekcją jest zaangażowanych także kilku skejtów, w tym Mason Padilla, który występuje w video umieszczonym na swojej stronie internetowej.

 

Tekst: Monika Tatara

5/5 - (1 vote)

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News