MANOID: leśne techno i toksyczne relacje w klipie „To Grieve”

Muzyka, którą tworzy to techniczne rytmy połączone z melodyjnymi motywami, emocjonalnie angażujące odbiorcę. Przed Wami MANOID i jego singiel To Grieve, do którego teledysk wyreżyserował Pat Dudek.

MANOID to producent pochodzący z lasów wschodniej polski, który kilka dni temu zaprezentował swój najnowszy singiel To Grieve. Ukazał się on pod szyldem wytwórni hafendisko (Hamburg, Niemcy), z którą związani są tacy artyści jak: Kasper Bjørke, Oliver Huntemann czy Sid Le Rock.

Singiel To Grieve jest prawdziwym oknem na świat  artysty. Połączenie syntezatorowych arpeggio z niepokojącymi melodiami w melancholijnej atmosferze tworzy w rezultacie oryginalnie brzmiące leśne techno.

Utwór został zremiksowany przez mieszkającego w Berlinie, kanadyjskiego producenta Sid Le Rock’a, który według zasady mniej znaczy więcej, stworzył jego minimalistyczną wariację.

Pysh – utalentowany dj i producent z Warszawy, wydający pod szydlem wytwórni Einmusika i Steyoyoke, zaprezentował drugi remiks utworu. Jego propozycja to taneczna kompozycja, która doskonale sprawdzi się na parkiecie.

Singiel To Grieve promuje wideoklip, wyreżyserowany przez Pata Dudka. Opowiada on o trudnych relacjach międzyludzkich, w których role ofiary i oprawcy przeplatają się ze sobą. Klikajcie PLAY i oglądajcie!

Rate this post

Lubisz nas? Obserwuj HIRO na Google News